صفحه‌اصلی اندیشه نامه‌ها پیام‌ها بیانیه حزب جمهوری اسلامی در رابطه با شهادت دکتر سیدحسن آیت
 

بیانیه حزب جمهوری اسلامی در رابطه با شهادت دکتر سیدحسن آیت


بیانیه حزب جمهوری اسلامی در رابطه با شهادت دکتر سیدحسن آیت
بسم‌الله الرحمن‌الرحیم
برادر مبارز دکتر سیدحسن آیت توسط عوامل مزدور دشمنان انقلاب اسلامی به شهادت رسید. برای کسانی که در راه خدای بزرگ، آهنگ حرکت کرده‌اند شهادت وسیله‌ایست برای تقرب به ذات پاک الهی.
شهید دکتر سیدحسن آیت عمری را در حرکت به سوی خداوند بزرگ گذرانید و سرانجام نیز به مقصود خود رسید.
مبارزات چشمگیر برادر شهیدمان دکتر سیدحسن آیت که مردی جوشیده از متن مردم و شریک درد و رنج و محرومیت انان بود؛ در راه افشای چهره واقعی منافقین و ماهیت ضدانقلابی خط گرایش به غرب، واقعیتی است آشکار و عریان. دکتر آیت از نخستین روزهای اوج‌گیری حرکات خط گرایش به غرب با هشیاری اعلام داشت که سرانجام این خط چیست و اتحاد پلید نفاق و کفر چگونه در مقابل انقلاب اسلامی ایران موضع می‌گیرد، و ملی گرایان چگونه برای حفظ مواضع خود، به دامن آمریکا می‌غلطند و دیدیم که تمام آن پیش‌بینی ها درست بود و نشانه دقت دید و وسعت نظر این رجل اسلامی بود. از سوی دیگر آمریکا نیز دشمنان خود را با دقت انتخاب کرده و هدف گلوله‌های جبهه متحد کفر و نفاق قرار می‌دهد.
ما ضمن عرض تسلیت و تبریک این شهادت مقدس که افشاگر ماهیت پلید جبهه متحد نفاق و کفر است به حضور امام و امت شهید پرورمان، با خود او و سایر شهدای انقلاب اسلامی پیمان می‌بندیم که تا نفاق بر جهان حکومت می‌کند دست از مبارزه نکشیم.
ضمناً امروز صبح ساعت 11 با شرکت در مراسم تشییع پیکر پاک او از مقابل مجلس شورای اسلامی یک بار دیگر با ارائه سند جنایت تازه آمریکا به تمام مستضعفین و آزادیخواهان جهان شعار مرگ بر آمریکا را سر می‌دهیم.
 پیروز باد انقلاب جهانی اسلام ـ حزب جمهوری اسلامی